تبلیغات
بازی ها و کنسول ها - PS2بیشترین طرفداران رو در ایران به خودش اختصاص داده.........

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

بازی ها و کنسول ها - PS2بیشترین طرفداران رو در ایران به خودش اختصاص داده.........

خوب انتخاب کن تا خوب لذت ببری!!

با اطلاعاتی که ما به شما در این وبلاگ می دیدیم بهترین چیز رو انتخاب کنید تا از بهترین بازی های روز دنیا لذت ببرید.
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

پشتیبانی آنلاینمعرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
تبلیغات
| نویسنده: امین رسولی

این کنسول بیشترین طرفداران را در ایران به خاطر ارزانیش داره اما بازی های آن زیاد با گرافیک بالا نیستند و طرز کار کردن با آن خیلی ساده است به خاطر همین درباره ی بازی های خوب آن یکم صحبت می کنیم:
اول از مورتال کامبت شروع می کنم که خسلس طرفدار داره:باز هم شرکت Midway سراغ معروفترین و پرطرفدارترین بازی سبک فایتینگ یعنی Mortal Kombat رفته است. این شرکت همواره سعی می کند یاد این بازی را در خاطره ها نگاه دارد و هر سری با نوآوری تازه تر آنرا عرضه می کند که هر چند هر دفعه دارای نکات مثبت و منفی خاصی می باشند ولی همواره مورد توجه مخاطبانش قرار می گیرد. نسخه ی هفتم از سری بازی های Mortal Kombat با عنوان Armageddon در حال ساخت می باشد. اینبار تمام 60 مبارز قدیمی به علاوه ی مبارزان جدیدی برای نبرد تا سر حد مرگ وارد داستان می شوند
.

در مورد گیم پلی بازی اطلاعات زیادی منتشر شده که در ادامه به توضیح قسمت های مهم خواهیم پرداخت.
منوی اصلی بازی به دو بخش کلی تقسیم می شود: در ابتدا Kombat Mode که در آن می توانید طبق روال گذشته به مبارزات تک نفره پرداخته و دموی پایانی (Ending) هر کدام از شخیت ها را باز کنید. و بخش دوم که Multiplayer Mode نام دارد و در آن به مبارزه با دوستان خود می پردازید. البته بخش تمرینی (Training Mode) هم در این قسمت قرار دارد.
بخش بعدی مربوط به ساخت شخصیت یا Kreate A Character است که تقریبا برای اولین بار در تاریخ بازی ها با این وسعت در ابزار طراحی شخصیت روبرو خواهیم شد. در این بخش ما با طراحی ظاهر، نوع مبارزه ی دستی، نوع مبارزه با اسلحه، حرکات ویژه، نکات اضافی و همچنین زندگی نامه ی شخصیت روبرو هستیم. در بخش طراحی ظاهر با تمام ابزاری روبرو هستیم که در بازی های معمول مثل بازی های ورزشی EA نمونه ی آن را می بینیم ولی بخشی که این بازی را از دیگر بازی ها در زمینه ی ساخت شخصیت متفاوت کرده بخش سبک مبارزات است که در این قسمت شما برای شخصیت خود کمبو می سازید همچنین حرکات Finish him/her را هم خود شما طراحی می کنید. البته در بخش طراحی فنون تا یک جایی دست شما باز است برای اینکه ممکن است عده ای تعداد دکمه هایی که در یک کمبو می زنند را خیلی زیاد کنند. همچنین این بخش شامل نکات اضافی مربوط به انتخاب صدا و همچنین حرکت بعد از پیروزی می باشد. در بخش زندگی نامه هم می توانید برای شخصیت خود داستانی بنویسید که در بخش Online شخصیت شما را مطرح می کند.
بخش دیگر بازی Kombat Online است که البته قرار است یک سری امکانات جدید به آن اضافه شود اما هنوز هیچ خبری در مورد آن فاش نشده است. در این قسمت می توانید مثل نسخه ی قبل از شخصیت های خود بازی هم علاوه بر شخصیت هایی که خودتان می سازید نیز استفاده کنید.
بخش باقی مانده Konquest Mode است. (البته بخش دیگری هم قرار است در بازی باشد که خبری از آن ذکر نشده است) این بخش داستان دو برادر از سرزمین Edenia به نامهای Daegon و Taven است که توسط پدرشان برای نابودی Blaze فرستاده می شوند و کسی که برنده ی این ماجرا باشد تبدیل به قهرمان Edenia می شود ولی در این راه اتفاقات مهم تری می افتد که البته ما چون کنترل Taven را به عهده داریم از دید او ماجرا را می بینیم. این بخش از بازی با شباهت بیشتری نسبت به Shaolin Monks ساخته خواهد شد تا conquest هایی که قبلا دیده ایم که البته این عمل کیفیت بازی را بالاتر می برد .در این بخش همانند گذشته می توانید به جمع آوری سکه و باز کردن صندوق ها و آزاد کردن شخصیت های جدید از این طریق بپردازید.
طبق گفته ی سازندگان همچنان بخش Krypt در بازی حضور خواهد داشت که می توانید سکه های بدست آمده را در اینجا خرج کنید.


با توجه به مطالب ذکر شده Armageddon یک دگرگونی موثر و گیرا در تمام سری های این بازی می باشد. مجموعه کاملی از مبارزان، بخش طراحی شخصیت، بخش Konquest جدید، بخش مبارزه ای بهبود یافته و ... نوید یک بازی پیادار در این سری را می دهد. اگر چه ممکن است کمبود بخش های تفریحی همچون Puzzle و Chess در این بازی احساس شود ولی احتمالا وجود Mode جدید اعلام نشده و محتویات جدید این فقدان را پر خواهد کرد.

 
تبلیغات